Türkiye ‘nin Müteahhitler Birliği ve Müteahhit Bulma Sistemi

Müteahhit arayan her türden kullanıcıya hizmet vermeyi amaçlayan ortak müteahhit birliği platformu olarak MüteahhitBul hizmet hayatına 2017 yılında başlamıştır. Başlarda sadece mal sahiplerine yönelik kurulan ve doğrudan müteahhitler ile mal sahiplerini buluşturmayı hedefleyen proje, geçen yıllar süresince göstermiştir ki mal sahipleri ile beraber bir çok inşaat malzemesi üreticisi ve emlakçı da müteahhit aramaktadır. Bizde 35 yıldan fazla hizmet vermiş bir firma olarak bu alana ağırlık verme kararı alarak 2017 yılından bu yana Muteahhitler.com ve MuteahhitBul.com iştiraki ile hizmetlerinize devam etmekteyiz.

Mal sahipleri için sunduğumuz imkanlar; müteahhit bulma, müteahhitlerden teklif toplama ve aracılık hizmeti ile parseli hakkında parsel sorgulama hizmetini kapsamaktadır.

Müteahhitler için sunduğumuz imkanlar; mal sahibi bulma, parsel sorgu, haritadan parsel sorgu, ada parsel numarası ile sorgu, kent rehberi bulma, ilgili belediye imar büro telefonları, yer listelerini toplu görme ve satın alma imkanı, beğendiği fırsatlara teklif verme imkanı.

Taşeron firma ve imalatçılar için doğrudan müteahhit firmalara toplu mal satabilmek için ürünlerini girme ekranları ve satış fiyatlarını listeleme imkanı.

Yetkili emlakçılar için ise mal sahiplerinin işlerini takip ederek ek gelir elde etmek isterlerse, mal sahiplerinden talep alma şansları olabilmesi için yetkili emlakçılar listesinde listelenme imkanıdır.

Müteahhitbul.com ile nasıl müteahhit bulabilirsiniz?

Yapmanız gerekenleri sırası ile sizin için listeledik:

  1. Sitemize üye olun > muteahhitbul.com
  2. sitemizdeki bilgileriniz tamamen doğru olsun ki müteahhitler size ulaşabilsin
  3. Sitemize mülkünüzü ekleyin (tapu bilgileriniz ile)
  4. Sitemize eklemiş olduğunuz mülkleriniz, altyapımız ve anlaşmalı 100 kadar müteahhitimize bildirilerek hızlıca projelendirilmeye ilk adımını atar